ZBP pre Adriána a Beátu

11. nedeľa v období cez rok

ZBP pre rodiny Ilčišinovú, Vaľovú a Legemzovú
ZBP pre Annu Kováčovú

• KN č. 23 – Ruža je voňavý Boží zázrak. – Duch Svätý má moc zmeniť ľudské životy. – Pápež František dostal relikviu Titusa Zemana. – Požehnali obnovenú sochu sv. Jána Nepomuckého. – Chorí nepotrebujú len moderné nemocnice. – Matky chcú spravodlivejšie podmienky. – Detských migrantov mizne vo svete čoraz viac. – Kresťanov v Sudáne utláča vláda. – Obnovili najrozsiahlejšie rímske katakomby. – V Sielnici objavili unikát pred kostolom. – Pápežská nadácia vyzýva na pomoc kresťanom v Iraku. – Duch Svätý oplýva nádejou. – Najsvätejšia Trojica je nielen začiatkom, ale aj zavŕšením cesty viery. – Novodobý rímsky cisár ostal verný jedinému klubu. – Aj hymny majú svoje osudy. – Medveďom sa netreba pozerať do očí. – Čo robiť počas svätého prijímania. – Deti ďakovali mamám i otcom. – Pripomenuli si nespravodlivo väznených. – Diecézni a rehoľní kňazi sú občas rivalmi. – Slovensko zaznamenalo ďalší úspech medzi mladými vedcami. – Svadobné šaty sa dajú vybrať i v kláštore. – Slovenskí študenti zaostávajú vo finančnej gramotnosti. – Víťaz má slovenského Armstronga.
  • Vo štvrtok 15.06.2017 na slávnosť Božieho Tela a Krvi ste všetci srdečne pozvaní na spoločné slávenie „oltárikov“ v spolupráci rím. kat. a gr. kat. veriacich od gr. kat. cerkvi po rím. kat. farský kostol v Strážskom.
  • Rovnako vo štvrtok po „oltárikoch“ vyrážame v rámci farskej púte k Nebeskej Matke do Medjugoria od kultúrneho domu z Brekova. Majte veci už zbalené i pripravené a nezabudnite cestovné doklady i plavky!