Pondelok /24.07./

sv. Charbela Makhlufa, kňaza
spomienka

18.00 Strážske
+ Mária Vaľovčíková   
19.00 Brekov
+ Gabriela Belančátová

Utorok /25.07./

sv. Jakuba, apoštola
sviatok

18.00 Strážske
+ Ján, Anton a Jozef Brejda
17.00 Krivošťany

Streda /26.07./

sv. Joachima a Anny,
rodičov P. Márie
spomienka

07.00 Strážske
ZBP pre Annu Michalovú                
08.00 Brekov
+ Anna Porvažníková

Štvrtok /27.07./

sv. Gorazda a spoločníkov
spomienka

18.00 Strážske
ZBP pre Jozefa Daňa   
17.00 Pusté Čemerné

Piatok /28.07./

féria

18.00 Strážske
+ Michal a Mária Tecák
19.00 Brekov – výročná
+ Marcela Danková

Sobota /29.07./

sv. Marty, sestry Márie
spomienka

18.00 Strážske
ZBP pre Dominiku Sabovú
 

 

Nedeľa /30.07./

17. nedeľa v období cez rok

08.00 Krivošťany

09.30 Strážske
ZBP pre Moniku Šándorovú

08.00 Brekov
ZBP pre Helenu Kováčovú

09.30 Pusté Čemerné

  • KN č. 29 – Gorazdov Močenok jubiluje. – Neprepadnime ateistickému humanizmu. – Sv. Don Bosco stále zachraňuje deti z ulice. – Kanonizácia má nové kritérium. – Kardinál bol zbavený krivých obvinení. – Osobné veci kardinála Korca vystavili na Nitrianskom hrade. – Kresťania sa môžu vrátiť naspäť do Mosulu, no váhajú. – Návšteva pápežových sídel. – Kresťan zažíva dve obrátenia. – Do Osturne chodia ľudia načerpať pokoj. – V Chorvátsku prekročiť prah Svätej zeme. – Menej vecí prináša šťastnejší život. – Zvieratá loví bez zbraní. – Mladí Slováci vyhrali ekologickú súťaž. – Absolventi si pýtajú viac. – Panamské SDM majú mariánsku hymnu. – Pohľad do reštaurátorského umenia. – Vy máte v rukách moc, my však máme pravdu.
  • Na farskej výveske oproti Lurdskej jaskyni si všimnite jednotlivé plagáty s ponukami a podrobným programom pre deti, mládež, rodiny i staršiu generáciu dôchodkárov, ktoré sa v rámci košickej arcidiecézy chystajú zrealizovať počas letných prázdnin vrátane dovolenkového obdobia s adresami prihlásenia.