+ Marta Tothová

10.00 Košice celodiecézne rekolekcie

ZBP pre Antona Rímskeho

34. nedeľa v období cez rok

ZBP pre Jolanu, Petra, Pavla a M.

ZBP pre Katarínu Lukčovú

• KN č. 46 – Svätý Martin je príkladom žitého evanjelia. – Top lekárom sa stal ortopéd MUDr. Ján Kľoc z Prešova. – Na Bibliotéke nás prezentovali čerství Snúbenci. – Výlet cez hory ich mohol stáť slobodu. – Kríže sú v zozname kultúrneho dedičstva. – Potvrdili heroické čnosti pápeža Jána Pavla I. – Vatikán sa snaží o dialóg so Severnou Kóreou. – Zomrela 105-ročná rehoľná sestrička zo Slovenska. – Pápež František daroval kamión ovocia chudobným. – V Brazílii sa schyľuje k zákazu potratov. – Ústavný súd v Nemecku vyzval na zavedenie tretieho pohlavia. – Svätá omša nie je žiadne predstavenie. – Kam kráčaš, katolícka Cirkev na Slovensku. – Knižnice v Ríme ukrývajú nevyčísliteľné bohatstvo. – O používaní termínov zverenie a zasvätenie. – Vo Velehrade ocenili Hankove omšové víno. – Východné cirkvi sú kresťanským bohatstvom. – Keď zomiera dieťa, nestáva sa automaticky anjelikom. – Násilné úmrtia a vraždy kňazov boli nedávnou skutočnou realitou. – Kríž SDM putoval po Kube. – Povedala nie potratu a stala sa filmovou hviezdou.
  • Nasledujúca 34. nedeľa v období cez rok bude zároveň nedeľou Krista Kráľa a z tohto dôvodu budú pri všetkých nedeľných svätých omšiach pobožnosti Krista Kráľa spojené s Eucharistickým požehnaním