sv. Brigity, rehoľníčky a spolupatrónky Európy

sv. Gorazda a spoločníkov

ZBP pre Bohuznámu Ivanu

+ Marcela Danková

15.00 Strážske – sobášna spn.
ZBP pre Róberta L. a Radku M.

17. nedeľa v cezročnom období

ZBP pre Annu Kanciánovú

ZBP pre všetky Anny a Hany

10.45 Vinné, odpustová slávnosť

• KN č. 28 – Mariánska hora v Levoči opäť privítala zástupy pútnikov. – V Bratislave sa chystá opäť pochod za život. – Biskupi reagujú na kauzu Coman. – Iba pravda nás vyslobodí. – Potreba krvi je počas letných mesiacov naozaj akútna. – Hlavy cirkví sa modlili za mier na Blízkom východe. – Vymenovali biskupa pre Slovákov v Toronte. – Česi sa zišli na Velehrade. – Katalánska Sagrada Família dostala Víťazný kríž. – Írska vláda chce reformovať Katolícku cirkev. – Aj pápeži majú vlastnú knižnicu. – Vďaka Anke Kolesárovej byť čistým dnes znamená byť štýlovým. – Anka Kolesárová by sa v týchto dňoch dožila 90 rokov. – Víťazí túžba byť lepší. – Levočská púť mení ľudské srdcia. – Slovenský pustovník slúži v horách Sicílie. – Obetným darom vo svätej omši má byť náš život. – Rodina Nepoškvrnenej sa opäť stretla pri Matke. – Rastúci záujem o absolventov znásobuje ich požiadavky. – Ukázali, ako sa bude vyučovať v budúcnosti. – Rezort školstva poslal peniaze na internáty. – Fotografie sú pozvaním na zamyslenie. – Do kín vstúpila nová rozprávka.
  • Na farskej výveske si všimnite nielen plagáty Arcidiecéznych pútí do Arcidiecéznej svätyne v Gaboltove s podrobným programom pre deti, mládež, rodiny i staršiu generáciu dôchodkárov, ktoré sa v rámci košickej arcidiecézy chystajú realizovať počas letných prázdnin vrátane dovolenkového obdobia.