Pondelok /19.11./

féria

18.00 Strážske
+ z rodiny Šubertovej
17.00 Brekov
+ Jozef a Milan Jurov

Utorok /20.11./

féria

18.00 Strážske
+ Alexander a z rodiny Jančušek  
17.00 Pusté Čemerné

Streda /21.11./

Obetovanie Panny Márie

18.00 Strážske – detská
+ Ondrej Magdoško
17.00 Brekov – detská
+ z rodín Nemcovej a Novákovej

Štvrtok /22.11./

sv. Cecílie, panny a mučenice
spomienka

18.00 Strážske
+ Ondrej Thot
17.00 Krivošťany

Piatok /23.11./

sv. Klementa, pápeža a mučeníka i Kolumbána, opáta
spomienka

18.00 Strážske
+ Michal a Mária Rakar
17.00 Brekov
+ Michal, Veronika, Juraj a Mária

Sobota /24.11./

sv. Ondreja Dung-Laca, kňaza a spoločníkov, mučeníkov
spomienka

18.00 Strážske – mládežnícka
ZBP pre Ingrid s rodinou
 

 

Nedeľa /25.11./

34. nedeľa v cezročnom období

08.00 Krivošťany

09.30 Strážske
ZBP pre Zdenka Kozára 

08.00 Brekov
ZBP pre Veroniku s rodinou
09.30 Pusté Čemerné
  • KN č. 46 – Slávili svätú omšu za komunálne voľby. – Svätý Martin nás učí deliť sa o dobrá. – Máme nové pútnické miesto vo Vysokej nad Uhom. – Na Bibliotéke oslovili aj knihy zo SSV. – Ubehlo sto rokov od skončenia celosvetovej vojny. – Eucharistický kongres bude v Budapešti. – Svätyňu vo Fatime navštívili milióny pútnikov. – Všetky miesta v horách sú nádherné, nekazme ich. – Rím spoznáva osobnosti Slovenska. – Školskí bratia si pripomínajú zakladateľa a Reykjavík si pripomenul výročie založenia diecézy. – Život je časom určeným na lásku, nie majetok. – Starostlivosť o núdzneho človeka je posvätná vec. – Manželskou vernosťou budujeme Božie kráľovstvo. – Manželia mapujú stredoveké kostoly. – Nútiť do viery nemá zmysel. – Praha nedovolí návrat Nepoškvrnenej. – Sú elektrokolobežky problémom? – Namiesto pokémonov môžeme chytať svätcov. – Na SDM v Paname sa prihlásilo 200 mladých Slovákov. – Pápežov organista zahrá aj v hlavnom meste Slovenska. – Speváčka Sima Martausová: S Bohom sme predsa kamoši.
  • Nasledujúca 34. nedeľa v cezročnom období bude zároveň nedeľou Krista Kráľa a z tohto dôvodu budú pri všetkých nedeľných sv. omšiach pobožnosti Krista Kráľa spojené s Eucharistickým požehnaním.