+ Jozef Kalapoš

15.00 Vinné – sviatosť zmierenia

3. adventná nedeľa

ZBP pre Agnesu Hudákovú

ZBP pre členov ruženc. bratstva

• KN č. 49 – Nastal čas privítať Pána. – Katolícka charita stojí blízko pri každom núdznom človeku. – Vo Vysokých Tatrách na Hrebienku vyrástla ľadová bazilika. – Upevňujme zväzky lásky a pokoja v medziľudských vzťahoch. – Podľa pápeža Františka kňazstvo nie je pre homosexuálov. – Identifikovali Pilátov pečatný prsteň a schválili laické hnutie Regnum Christi. – Ľudová zbožnosť je imunitným systémom Cirkvi. – Vatikán reagoval na konflikt pri Kryme. – Stredobodom podnikania je človek. – Sväté túžby sú zárodkom nového života. – Láska prichádza ako radosť. – Hory a lesy ho učia pokore. – Preňho je každá nedeľa biblickou. – Nenechajme si podsúvať tovar nízkej kvality. – Spája ich poctivá a srdečná služba. – Do príprav SDM sa zapájajú aj väzni. – Niektorí slovenskí študenti sú výnimoční a šíria dobré meno univerzity.
  • Nasledujúci týždeň budú v stredu, piatok a sobotu zimné kántrové dni. Záväzný je však iba jeden deň. Obsahom je príchod Kristovho kráľovstva do rodín, duchovná obnova rodín, spravodlivosť a pokoj vo svete.
  • V stredu a piatok po večernom programe sa budú spisovať úmysly sv. omší na nasledujúci polrok.
  • Podľa zvyku i v tomto roku sa bude v nasledujúcich dňoch v sakristii kostola vyberať „rokovina“ – teda prémia ako prejav vďačnosti pre tých, ktorí nám každoročne slúžia a starajú sa o údržbu i zveľadenie a hlavne prevádzku farského či filiálnych kostolov a už v predstihu všetkým za všetko Pán Boh zaplať.