sv. Bonaventúru, biskupa a učiteľa Cirkvi

+ Michal a Bernardína Kizling
+ Ján, Helena, Jozef a Božena H.

Panny Márie Karmelskej

+ Jozef a Pavlína Sabo

sv. Andreja – Svorada a Benedikta, pustovníkov

+ Jozef a Mária Štefanovský
+ Jozef Nemec

+ z rod. Meňovčíkovej i Tkáčovej
08.00 Pusté Čemerné – cintorín

+ z rodiny Micíkovej
+ Pavol, Mária a Ján Baláž

+ Michal Tušek
+ z rodín Tušekovej a Olejárovej
Odpustový víkend v diecéznej svätyni v Gaboltove

a zároveň

Festival nádeje v Hatalove 14.00

16. nedeľa v cezročnom období

ZBP pre Róberta Lokšíka s rod.

ZBP pre Sabínu Krajčovú

11.00 Pusté Čemerné – cintorín

• KN č. 28 – V Hronskom Beňadiku pribudla nová bazilika. – Do Šaštína opäť putovali motorkári. – V Badíne predstavili slovenský preklad Christus vivit. – Po rokoch majú v Banskej Štiavnici novokňazov. – Aj KN prehĺbili cyrilo-metodskú tradíciu. – Patróni rímskej cirkvi sú očitými svedkami Ježiša Krista. – Vatikán zareagoval na situáciu v Číne. – Ruténska eparchia Parma jubilovala. – Potrebujeme prehodnotiť právny pohľad na potrat. – Štyri črty dobrého kresťana. – Vyberajme z duchovného odkazu sv. Cyrila a sv. Metoda. – Sväté omše majú na družstve i v kaštieli. – Svetoznámy režisér Franco Zeffireli vniesol do filmového sveta renesanciu. – Matka milosrdenstva je autentické označenie. – V Lesnom hodnotili a požehnali víno. – V Nitre sa na seminaristov z Badína tešia. – Učitelia majú so žiakmi dobré vzťahy. – Do Levoče pešo aj na bicykli.
  • Nasledujúci víkend sa môžete zúčastniť Arcidiecéznej púte v Arcidiecéznej svätyni v Gaboltove.
  • Prípadne využiť alternatívu Festivalu nádeje na amfiteátri v neďalekom Hatalove 20.07.2019 od 14.00.
  • Na farskej výveske si všimnite nielen plagáty ďalších prázdninových Arcidiecéznych pútí do Arcidiecéznej svätyne v Gaboltove, ale i dôležité upozornenie pre divákov, ktorí TV LUX sledujú cez anténu.