Pondelok /22.07./

sv. Márie Magdalény
sviatok

18.00 Strážske – výročná
+ Oľga Gerová
19.00 Brekov
+ Michal a Anna Nemec

Utorok /23.07./

sv. Brigity, rehoľníčky
sviatok

18.00 Strážske – výročná
+ Jozef Kalapoš  
17.00 Pusté Čemerné – cintorín

Streda /24.07./

sv. Charbela Makhlufa, kňaza
spomienka

07.00 Strážske
+ Mária a z rodiny Rakárovej  
08.00 Brekov
+ Václav a Kamila Bardy

Štvrtok /25.07./

sv. Jakuba, apoštola
sviatok

18.00 Strážske
ZBP pre Juraja Báčika s rodinou
17.00 Krivošťany

Piatok /26.07./

sv. Joachima a Anny, rodičov
spomienka

18.00 Strážske – výročná
+ Anna Vojtková
19.00 Brekov
ZBP pre všetky Anny a Hany

Sobota /27.07./

sv. Gorazda a spoločníkov
spomienka

18.00 Strážske
+ Anna Uhrínová
 

Nedeľa /28.07./

17. nedeľa v cezročnom období

08.00 Krivošťany

09.30 Strážske
ZBP pre Moniku Šándorovú 

08.00 Brekov
ZBP pre Zdenku Tušajovú

09.30 Pusté Čemerné – cintorín

  • KN č. 28 – Mariánska hora v Levoči neustále posilňuje vo viere. – Terchová opäť jubilovala. – Školské sestry mali kapitulu. – Darujem Ti svoj talent. – Prezident Ruska Vladimír Putin do tretice navštívil Vatikán a pápež František daroval relikvie sv. Petra pravoslávnym. – Útek do Egypta bude možno dedičstvom UNESCO. – Cirkev hľadá príčiny nedostatku povolaní. – Spovedné tajomstvo je neporušiteľné. – Kresťania v Hongkongu sa boja represií. – Budujme Európu aj zásadami sv. Benedikta. – Kolumbia ako usmiata farebná krajina. – Zmyslom života je dávať dobro druhým. – Rozlišujeme dve Kristove prirodzenosti. – Nitra slávila vo veľkom štýle. – Urob toto leto krok vpred. – Ukáž svoju vieru, nie stehná. – Rada KBS pre mladých má nového tajomníka. – Na východe vystavujú liturgické rúcha. – Návštevník galérie chce viesť dialóg.
  • Na farskej výveske si všimnite nielen plagáty ďalších prázdninových Arcidiecéznych pútí do Arcidiecéznej svätyne v Gaboltove, ale i dôležité upozornenie pre divákov, ktorí TV LUX sledujú cez anténu.