Pondelok /26.10./

féria

18.00 Strážske
+ z rodín Krajčíkovej a Ihnátovej
17.00 Brekov – výročná
+ Ladislav Kusý

Utorok /27.10./

féria

18.00 Strážske
+ z rodín Debrovej a Vaľovej  
17.00 Pusté Čemerné

Streda /28.10./

sv. Šimona a Júdu, apoštolov
sviatok

18.00 Strážske
+ z rodín Jožiovej a Juhásovej
17.00 Brekov
+ z rodín Hornej a Porvažníkovej

Štvrtok /29.10./

féria

18.00 Strážske
+ z rodín Oleárovej a Tušekovej
17.00 Krivošťany

Piatok /30.10./

féria

18.00 Strážske
+ Regina Pavlovčáková
17.00 Brekov – pohrebná
+ Ján Karoľ

Sobota /31.10./

féria

18.00 Strážske s plat. na nedeľu
+ Tibor Geľatko
17.00 Brekov – s plat. na nedeľu
+ Jozef, Mária, Helena Šatník

Nedeľa /01.11./

31. nedeľa v období cez rok Slávnosť Všetkých Svätých

09.00 Krivošťany

10.00 Strážske
ZBP pre Alexandru Turčíkovú 

09.00 Pusté Čemerné

10.00 Brekov
ZBP pre Tomáša Nemca

  • KN č. 43 – Spomienka na kardinála Jána Chryzostoma Korca. – Srdcom stál pri Bohu, ale nohami pevne na zemi. – Diecézu zanechal duchovne i materiálne bohatšiu. – Trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch obnovil udeľovanie polnočných požehnaní. – Je to čas skúšky. – Sviečka za nenarodené deti. – Festival vyzdvihne hodnotu slobody. – Prežívanie bohoslužieb cez médiá. – Predstavili logo SDM v Lisabone. – Cez žalmy vedieme dialóg so samým Bohom. – Najviac katolíkov pribúda v Afrike. – Rehoľníčky z Katánie ponúkli pápežovi v Ríme dom na pomoc utečencom. – Pápež František sa na osobnej audiencii stretol s kardinálom Georgeom Pellom. – Choďte a robte mi učeníkov z ľudí všetkých národov. – Choroba, ktorej kríž si niesol aj sv. Ján Pavol II. – Pomáha im spoločnosť Parkinson. – Patróna zmenili na poslednú chvíľu. – Sobáš v kostole má svoje opodstatnenie. – S Pannou Máriou to určite zvládneme. – S ružencom nemusíme skončiť. – Vďaka jazyku spoznali cudzie krajiny. – Vysoké školy by mali spraviť audit študijných programov. – Spišský seminár biskupa Jána Vojtaššáka na Spišskej Kapituli si pripomenul výročie znovuotvorenia. – Ako sa z profesionálneho huslistu stal napokon kňaz. – Premeny bardejovskej baziliky sv. Egídia mapuje nová kniha
  • Počas pandémie možno získať úplné odpustky pre dušičky v očistci počas celého mesiaca novembra pri splnení obvyklých podmienok, ktoré nájdete takmer v každej katolíckej tlači vrátane katolíckych médií.