Archív kategórie Aktuality z farnosti

Liturgický prehľad a oznamy 2.12. – 8.12.2019

Pondelok /02.12./

féria

06.00 Strážske – rorátna
+ Pavol a Anna Bujnovský
17.00 Brekov – detská
+ Ladislav Kusý

Utorok /03.12./

sv. Františka Xavera, kňaza
spomienka

06.00 Strážske – rorátna
+ z rodín Juhásovej a Jožiovej  
 

Streda /04.12./

sv. Jána

Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 25.11. – 1.12. 2019

Pondelok /25.11./

sv. Kataríny Alexandrijskej, panny a mučenice
spomienka

18.00 Strážske – výročná
+ Cyril Kakoš
17.00 Brekov – detská
+ Michal, Anna, Michal Slepák

Utorok /26.11./

féria

07.00 Strážske
+ z rodiny Vozárovej  
17.00 Krivošťany

Streda /27.11./

féria

18.00 Strážske
Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 18.11. – 24.11. 2019

Pondelok /18.11./

féria

18.00 Strážske
+ z rod. Cigľarikovej a Vozárovej
17.00 Brekov – výročná – detská
+ Jozef Lengyel

Utorok /19.11./

féria

07.00 Strážske
+ z rodiny Geľatkovej  
17.00 Krivošťany – výročná
+ Andrej Vasiľ

Streda /20.11./

féria

18.00 Strážske
Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 11.11. – 17.11. 2019

Pondelok /11.11./

sv. Martina z Tours, biskupa
spomienka

18.00 Strážske
+ z rod. Andráš, Kozár, Huvocký
17.00 Brekov – detská
+ z rodín Štofejovej a Valigovej

Utorok /12.11./

sv. Jozafáta, biskupa a muč.
spomienka

07.00 Strážske
+ Anton B., Ján B., Jozef Kišš
Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 4.11. – 10.11. 2019

Pondelok /04.11./

sv. Karola Boromea, biskupa
spomienka

18.00 Strážske
+ Michal a Helena Jakubík
17.00 Brekov – „dom nádeje“
+ Helena Kmecová

Utorok /05.11./

féria

18.00 Strážske
+ z rodín Klacikovej a Megelovej  
17.00 Brekov – „dom nádeje“
+ Terézia Flašíková

Streda

Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 28.10. – 03.11. 2019

Pondelok /28.10./

sv. Šimona a Júdu, apoštolov
sviatok

18.00 Strážske
+ Pavol Oblažný
14.30 Brekov – pohrebná
+ Ladislav Kusý

Utorok /29.10./

féria

07.00 Strážske
+ Michal, František, Zuzana T.

09.00 Strážske – detský domov  

18.00 Brekov – detská
+
Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 21.10. – 27.10. 2019

Pondelok /21.10./

féria

18.00 Strážske – výročná
+ Ladislav Lipovský
17.00 Brekov – detská
+ Michal a Veronika Šimkanin

Utorok /22.10./

sv. Jána Pavla II., pápeža
spomienka

07.00 Strážske
+ Juraj a Marta Lukčo  
17.00 Pusté Čemerné

Streda /23.10./

sv. Jána

Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 14.10. – 20.10. 2019

Pondelok /14.10./

sv. Kalixta, pápeža a muč.
spomienka

07.00 Strážske
+ Jozef, Jozefína, Jozef Maceňko
+ Ján a Mária Lukačko

17.00 Brekov – detská
+ Michal a Helena Matyščák
+ Ján a Anna, Ján a Margita

Utorok /15.10./

sv. Terézie z Avily, panny a učiteľky

Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 7.10. – 13.10. 2019

 

Pondelok /07.10./

Ružencovej Panny Márie
spomienka

17.00 Strážske-večeradlo s Pannou Máriou

18.00 Strážske
+ Milan Balický

17.00 Brekov – detská
+ Ľubomír Pulc a Ján Vajs

Utorok /08.10./

féria

07.00 Strážske
+ Viktor Ferko
09.00 Pusté Čemerné – rekolekcie

Streda /09.10./

Zobraz viac

Liturgický prehľad a oznamy 30.9. – 6.10. 2019

Pondelok /30.09./

sv. Hieronyma, kňaza a učiteľa Cirkvi
spomienka

18.00 Strážske – výročná
+ Jolana a Pavlína Karchňák
+ Michal Ferenc

13.00 Brekov – pohrebná
+ Štefan Ferenc

17.00 Brekov – detská
+ Anton, Mária a Michal Jacina

Utorok /01.10./

sv. Terézie z Lisieux,

Zobraz viac