sv. Joachima a Anny, rodičov Preblahoslavenej Panny Márie

ZBP pre všetky Anny a Hany

sv. Gorazda a spoločníkov

+ Michal Bednárik

+ Ján a Alžbeta Ješko i Anna B.
+ Jozef a Marcela Danko

sv. Marty, sestry Márie

+ Ján a Helena Bitnár

Petra Chryzológa, biskupa a učiteľa Cirkvi

+ Ján, Anna, Ján Matis
+ Jozef, Helena, Juraj a Anna K.

sv. Ignáca z Loyoly, kňaza

ZBP pre rodinu Borošovú
17.00 Brekov – pod hradom spn.
Za veriacich celej farnosti

ZBP pre Alžbetu Balogovú

ZBP pre Milana a Máriu Nemec

• KN č. 29 – Opäť sa zišli ctitelia škapuliara. – Na Skalke pri Trenčíne si uctili svätých pustovníkov. – V Jasove si pripomenuli obrátenie sv. Norberta. – Putujte po stopách solúnskych bratov. – Na pápežovu návštevu sa dobre duchovne pripravme. – Pápeža Františka prepustili z nemocnice. – Kubánci protestujú a zatýkajú i kňazov. – Sláviť tridentskú liturgiu možno iba s povolením miestneho biskupa. – Cieľovou destináciou Pavla VI. bol svet. – Ako prvá stretla vzkrieseného Pána. – Autentickosť žijú online i offline. – Muži sú pri výchove detí veľmi dôležití. – Otec i manžel musí byť tímový hráč. – Prijímať Eucharistiu je znakom jednoty. – Saleziáni majú opäť novokňaza. – Babka, dedko, potrebujeme vás. – Pán je vždy pri nás ako Emanuel, Boh s nami. – Ako sa zmenili mladí počas pandémii. – Študenti ohodnotili vysoké školy. – Americká gymnastka-olympionička, ktorá sa modlí k sv. Filoméne. – Grafika Kráľovej hole bude visieť v londýnskom paláci.
  • V sobotu 31.07.2021 o 17.00 na prelome letných prázdnin ste opäť v rámci celej farnosti všetci pozvaní na deň farskej rodiny pod Brekovský hrad, kde si po svätej omši v rámci roka sv. Jozefa a zároveň rodiny budeme môcť uctiť relikvie sv. Jozefa i stuhy Panny Márie s požehnaním sĺz Nebeskej Matky, Panny Márie.