Pondelok /12.04./

féria

18.00 Strážske
+ Cyril, Edita, Viera Goroľ
Od 1. januára 2021 je pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Utorok /13.04./

féria

18.00 Strážske
ZBP pre rodinu Miklošovú  
Od 1. januára 2021 je pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Streda /14.04./

féria

18.00 Strážske
+ z rodín Brejda, Cacár, Čelovskí
Od 1. januára 2021 je pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Štvrtok /15.04./

féria

18.00 Strážske
+ z rodín Krivák a Meňovčík
Od 1. januára 2021 je pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Piatok /16.04./

féria    

18.00 Strážske
+ Viktor, Anna, Jozef Tušaj
Od 1. januára 2021 je pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Sobota /17.04./

féria

18.00 Strážske – s plat. Nedele
ZBP pre Rudolfa Kiseľa
Od 1. januára 2021 je pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.

Nedeľa /18.04./

3. veľkonočná nedeľa

10.00 Strážske
ZBP pre Janku Popčákovú 
Od 1. januára 2021 je pozastavené verejné slávenia bohoslužieb.
  • KN č. 13/14 – Slovenskí biskupi pokladajú iniciatívu Jána Figeľa za naozaj potrebnú. – Pomoc seniorom zaregistrovať sa na očkovanie. – Objavme nanovo krásu Kristovho posolstva. – Ježišovým zmŕtvychvstaním sme od Boha získali úplne všetko. – Pápež sa stretáva so Vzkrieseným v ikone Acheropita. – Ježiš Kristus dal Veľkej noci úplne nový rozmer. – Kristov hrob láka veriacich i pochybovačov. – Božie milosrdenstvo je nezmerateľné. – Každé ráno mám svoj čas s Bohom. – Nebojme sa, Boh sa stará o tento svet, veď ho predsa stvoril. – Veľká noc dáva nádej všetkým. – Žiadne sily temna nedokážu uväzniť svetlo. – Každý paškál z ich dielne je jedinečný. – Putujeme v čase so sestrami z Prémontré. – Kríž je symbolom nádeje. – Prorok Joel nás pripravuje na Pánov deň. – Viera mu vždy pomáhala povzniesť sa. – Spravodliví mužovia preukázali Ježišovi patričnú úctu. – Tradícia Máriinho prsteňa čaká na znovuobjavenie. – Ukrižovanie ako najpotupnejší spôsob smrti. – Keď Boh zvíťazí nad samotným športom. – Kristove rany teda stigmy nosili aj bežní ľudia. –Veľká noc vo svete plná farieb. – Sestry ručne maľujú veľkonočný riad. – Obyčajné veci pretvára na umenie. – Pašiové hry inscenujú pod holým nebom. – Aká je úloha kresťana v otázke ochrany životného prostredia?
  • Počas celého veľkonočného obdobia sa namiesto modlitby „Anjel Pána“, modlíme „Raduj sa, nebies Kráľovná.“ Zároveň vám všetkým vyprosujeme výnimočné súkromné veľkonočné sviatky v kruhu rodín i celej farnosti.