Pondelok /06.09./

féria

18.00 Strážske
+ z rodín Chmara, Mažo, Žovnin
17.00 Brekov
ZBP pre Dušana Nemca

Utorok /07.09./

sv. košických mučeníkov
sviatok

18.00 Strážske
+ Jozef Mundír, rodina Muchová
17.00 Pusté Čemerné – Ipsa die

Streda /08.09./

Narodenie Panny Márie

17.15 večeradlo s Pannou Máriou

18.00 Strážske
+ z rodiny Gaľovej

16.15 večeradlo s Pannou Máriou

17.00 Brekov
ZBP pre všetky Márie

Štvrtok /09.09./

sv. Petra Clavera, kňaza
spomienka

18.00 Strážske
+ Rudolf Daubner
17.00 Krivošťany

Piatok /10.09./

féria

18.00 Strážske
+ Ján Ferenčík
17.00 Brekov
+ Vojtech, Arpád, Anna Dráč

Sobota /11.09./

féria

18.00 Strážske s plat. Nedele
ZBP pre Lukáša Vaľa a Júliu
 

Nedeľa /12.09./

  24. nedeľa v období cez rok

08.00 Krivošťany

09.30 Strážske
ZBP pre rod. Karkošiak a Gadžo 

08.00 Pusté Čemerné

09.30 Brekov
ZBP pre Milana a Máriu Nemec

  • KN č. 35 – Na stretnutie s pápežom Františkom vyrazte určite skôr. – Bratislava, Košice, Prešov i Šaštín vás očakávajú. – Na Slovensko zavíta i relikvia svätého Dominika. – Relikvie svätého Kríža putujú po Blízkom východe. – Eucharistia má spájať a nie rozdeľovať. – Obnovme vo farnostiach vzťah k svätej omši. – Ku medzinárodnému Eucharistickému kongresu vydajú známky a pečiatky. – Kongresy sú pravdivým svedectvom viery, nádeje a lásky. – Paralympijské hry ukazujú solidárnu tvár športu. – Pokrytec sa bojí pravdy. – Eucharistia je život. – Prameň, bez ktorého nemožno žiť. – Pápeža Františka privítajú aj svätci chudobných. – Kto v pápežovi Františkovi vlastne prichádza. – Pápež reflektuje znamenia čias. – Stretnutie nadväzuje na Ankino posolstvo. – Je vznešené modliť sa za zomrelých. – Vstúpme do knižného dialógu so vzácnym hosťom, pápežom Františkom. – Amos je prorok s dnešným bremenom. – Bohoslovci v Afrike.
  • Nasledujúci týždeň v stredu, piatok a sobotu budú jesenné kántrové dni, ktorých obsahom bude poďakovanie za úrodu. Záväzný je však iba jeden deň. Počas víkendu výročie návštevy pápeža Jána Pavla II.